تماس با ما
Liu

شماره تلفن : 13706155230

Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd

شرکت سرامیک Yixing Feifan ، با مسئولیت محدود

  • Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd
  • Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd
  • Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd
  • Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی
نوع کسب و کار: سازنده, شرکت تجاری
مارک های FF تعداد کارمندان 120~130
فروش سالانه 3,000,000-5,000,000 سال تاسیس 2001
صادرات کامپیوتر 50% - 60%
معرفی

Yixing Feifan Ceramics Co. ، Ltd. در دریاچه زیبای Taihu واقع شده است. این تاسیس در سال 1999 تأسیس شد و مساحت 10000 متر مربع (فضای اداری 3000 متر مربع) را شامل می شود. 120 کارمند و 8 تکنسین ارشد دارد. تولید کننده سرامیک جامع است. محصولات ما شامل: سرامیک آلومینا ، سرامیک زیرکونیا ، سرامیک کوردیریت ، سرامیک آنیدریت و ... دسته اصلی شامل سرامیک های مقاوم در برابر سایش ، سرامیک الکتریکی ، سرامیک نساجی ، سرامیک گرم شده و سرامیک لانه زنبوری است. این دارای مزایای مقاومت در برابر سایش بالا ، مقاومت بالا و مقاومت در برابر سایش بالا است. عایق خوب است ، محصولات ما به طور گسترده ای در ماشین آلات ، الکترونیک ، شیمیایی ، نساجی ، هواپیمایی و سایر زمینه ها استفاده می شود. بر اساس سیستم بین المللی کیفیت ISO9001: 2008 ، شرکت متعهد شده است که برای ارتقا further بیشتر سیستم کیفیت ، سیستم را بهبود بخشد. با این کار ، ضمن اطمینان از کیفیت محصول ، هزینه های تولید و رقابت در بازار ، پایه ثابتی برای سود متقابل ایجاد کرده ایم. در حال حاضر ، 80 درصد محصولات ما به ایالات متحده ، روسیه ، اسپانیا ، فرانسه و سایر کشورها صادر می شود و ما با مشتریان خود مشارکت های استراتژیک طولانی مدت برقرار کرده ایم. ماموریت شرکت ما سخت کوش ، صادق و کارآمد است. صمیمانه از افراد بصیرت برای توسعه مشترک در شرکت ما استقبال می کنیم. Feifan مایل است دست به دست هم دهد تا درخشان خلق شود. در عین حال ، یک پایه ثابت برای منافع متقابل نیز ایجاد می کند. در حال حاضر ، 80 درصد محصولات ما به ایالات متحده ، روسیه ، اسپانیا ، فرانسه و سایر کشورها صادر می شود و ما با مشتریان خود مشارکت های استراتژیک طولانی مدت برقرار کرده ایم. ماموریت شرکت ما سخت کوش ، صادق و کارآمد است. صمیمانه از افراد بصیرت برای توسعه مشترک در شرکت ما استقبال می کنیم. Feifan مایل است دست به دست هم دهد تا درخشان خلق شود. در عین حال ، یک پایه ثابت برای منافع متقابل نیز ایجاد می کند. در حال حاضر ، 80 درصد محصولات ما به ایالات متحده ، روسیه ، اسپانیا ، فرانسه و سایر کشورها صادر می شود و ما با مشتریان خود مشارکت های استراتژیک طولانی مدت برقرار کرده ایم. ماموریت شرکت ما سخت کوش ، صادق و کارآمد است. صمیمانه از افراد بصیرت برای توسعه مشترک در شرکت ما استقبال می کنیم. Feifan مایل است دست به دست هم دهد تا درخشان خلق شود.

 

چین Yixing Feifan Ceramics Co.,Ltd نمایه شرکت 0

تاریخ

شرکت سرامیک فوق العاده Yixing ، آموزشی ویبولیتین در دریاچه زیبا Taihu --- شهر Dingyu ، Yixing ، Yixing ، چین واقع شده است. این شرکت با تأسیس در سال 1999 ، مساحت 10،000 متر مربع و مساحت 3000 متر مربع را دربر می گیرد. این یک خط تولید دسته ای سرامیکی کاملاً صنعتی است. این شرکت دارای 120 کارمند ، از جمله 15 پژوهشگر فنی میانی و ارشد ، با ارزش تولید سالانه 30 میلیون یوان است.
این شرکت در زمینه تولید انواع مختلفی از مواد سرامیکی مانند آلومینا با خلوص بالا ، اکسید شده ، کوردیریت ، تالک و آلومینای سخت غلطیده اکسیده شده (ZTA) و همچنین انواع مواد ویژه فوق تخصص دارد. دسته های اصلی تولید عبارتند از سرامیک های مقاوم در برابر سایش ، سرامیک های الکترونیکی و برقی ، سرامیک نساجی ، سرامیک گرمایش ، سرامیک لانه زنبوری و غیره. محصولات به طور گسترده ای در ماشین آلات ، الکترونیک ، شیمیایی ، نساجی ، هوافضا و سایر زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرند. مقاومت در برابر سایش ، مقاومت در برابر خوردگی ، استحکام بالا ، خاصیت عایق بندی مناسب.
این شرکت دارای گواهینامه سیستم کیفیت IS09001: 2008 بوده و سیستم کنترل کیفیت را که سازگار با توسعه تولید سرامیک صنعتی است ، بهبود داده است. این بنیادی را برای بهبود کیفیت محصول و کاهش هزینه های تولید پایه گذاری کرده است. ما راه حل های سرامیکی پیشرفته و اقتصادی مناسب با توجه به نیاز مشتری پیشنهاد داده ایم. تولید و تولید کامل ، با تکیه بر خدمات عالی و خدمات پس از فروش و پیگیری. همکاری و بهبود محصول را مؤثرتر کنیم. در حال حاضر بیش از 80٪ از محصولات این شرکت به ایالات متحده ، روسیه ، اسپانیا ، فرانسه و سایر کشورها صادر می شود و یک همکاری استراتژیک بلند مدت را تشکیل می دهد.
با روحیه "سخت و محکم. تعهد صداقت ، عملی و مؤثر" ، ما در تلاش هستیم تا به "همکاری صمیمانه ، منافع متقابل و برد-برد" برسیم.
ما صمیمانه از افراد بینش برای بازدید از این شرکت استقبال می کنیم. برای مذاکره در مورد تجارت و به دنبال توسعه مشترک! فوق العاده مایل است برای ایجاد دستاوردهای درخشان با شما همکاری کند!

سرویس

این شرکت با تأسیس در سال 1999 ، مساحت 10،000 متر مربع و مساحت 3000 متر مربع را دربر می گیرد.

بسته بندی و تحویل

درباره ما

1. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو متخصص در زمینه طراحی و ساخت سرامیک های صنعتی با تجربه بیش از 10 سال در چین هستیم

2- ساخت طبق دستورالعمل سیستم کنترل کیفیت ISO9001: 2008.

3. محصولات ما توسط کاربران بسیار شناخته شده و مورد اعتماد بوده و می توانند نیازهای اقتصادی و اجتماعی مداوم را برآورده سازند.

4. کارگران محلی در چین هستند ، هزینه تولید پایین.

تیم ما

طراح و مهندسین حرفه ای با تیم کنترل کیفیت دقیق.